Rekabet Kurumu yürütmekte olduğu “E-Pazaryeri Platformları Sektör İncelemesi” kapsamında e-pazaryerleri (online pazaryerleri) ile tüketicilerinin ilişkilerindeki rekabet koşullarının incelenmesine yönelik olarak bu araştırmayı gerçekleştirmektedir. Bu araştırma, bağımsız bir araştırma kuruluşu olan Akademetre Araştırma ve Stratejik Planlama tarafından yürütülecektir. Araştırmanın sonuçları Akademetre Araştırma Şirketi tarafından analiz edilerek, anonim bir rapor olarak sunulacaktır. Mesleki standartları düzenleyici bir meslek birliği olan ESOMAR kuralları gereğince vereceğiniz tüm bilgiler, satıcı kimlikleri kişisel amaçlı olarak üçüncü şahıslarla paylaşılmayacak, gizli tutulacak, Rekabet Kurumu E-Pazaryeri Platformları Sektör İncelemesinde anonim analizlerde kullanılacaktır.


Araştırma kapsamında sağladığınız değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz…


Anketi cevaplarken yaşadığınız teknik sorunlar veya sorularınız için gizemcataldal@akademetre.com adresine mail atarak bilgi talebinde bulunabilir veya “02122769000-1207” numarası üzerinden Gizem Çataldal ile görüşebilirsiniz.


Ankete başlamak için lütfen cep telefonu numaranızı, ardından telefonunuza gelen onay kodunu giriniz.
Ankete başlamak için cep telefonu numaranızı giriniz

Onay Kodu:
Anketi yarım bırakmanız durumunda, kaldığınız yerden daha sonra devam edebilmeniz için lütfen telefonunuza gelen onay kodunu not ediniz.